mam 21 latek
mieszkam w srodkowej anglii
w takim malym brixworth
moim rodzinnym miestem jest nowy sacz
wiec niektorzy mowia ze w zylach mam
goralska krew ;)
Link :: 13.03.2005 :: 23:24
smutno mi...jedziesz daleko:( mowisz, ze to tylko 2'5 godziny samolotem ,ale ja chce zebys byl przy mnie...

bronilam sie przed tym uczuciem, przyznaje, ale teraz juz nic nie da sie zrobic, myslalam,ze juz nie umiem tak kochac, ale kocham Cie, kocham najmocniej jak umiem...
Komentuj(2)


Link :: 14.03.2005 :: 14:12
eh musze sie pochwalic wlasnie dostalam wyniki z maturki probnej z gegry 69p i dobry!! bardzo sie ciesze, szkoda, ze nikt poza mna nie uwaza tego za jakis sukces
Komentuj(1)


Link :: 14.03.2005 :: 18:32
Nie mów mi ,że mało jeszcze wiem
że nie mam prawa być jaka chcę
nie mów mi , za mało o mnie wiesz
nie możesz ranić gdy tylko chcesz

{flinta}

a wlasnie chce byc taka jaka chce!! chce plakac rano i smiac sie w nocy, chce chciec hefalumpa, chce byc jak dziecko w srodku i jak skala na zewnatrz...
Komentuj(0)


Link :: 15.03.2005 :: 18:15
sposoby na smutki.......??



o jeżu kolczasty dopiero wtorek a ja juz wyje. Postwilam wiadro kolo krzesla, zeby mnie nie zalalo...

moze znacie jakies sposoby na smutki?? moze jakas piosenka szczegolnie poprawia wam humorek??
Komentuj(1)


Link :: 16.03.2005 :: 18:23
nie wiem co robic, po prostu nie wiem...nie jestem pewna czy to wszystko wytrzymam i jeszcze ta noga bolaca...musze isc do nogologa i krew sobie zbadac, moze tam lezy przyczyna moich chorob...ciagle zle sie czuje
Komentuj(0)


Link :: 17.03.2005 :: 01:19
do Twojego wyjazdu zostalo jescze 48 godzin, jak mowisz minus 16h na sen daje nam tylko 32h...co mozna zrobic przez tak niewiele czasu??

ile razy mozna zaplakac ile razy zie zasmiac, ile przytulic ile pocalowac ...ile czasu nie bede cie przytulac, calowac, jak dlugo swiat bedzie szary bo bez Ciebie?? :*
Komentuj(0)


Link :: 17.03.2005 :: 19:25
same tragedie!!

boli mnie noga!! boli jak cholera...
boli mnie serce, boli jak cholera...
i jest mi smutno, smutno jak...strasznie smutno
czuje sie taka samotna, samotna jak...jak...ojej no bardzo
Komentuj(1)


Link :: 18.03.2005 :: 00:41
ciezko bedzie, ale moze trzeba zaczac myslec jakos bardziej pozytywnie, przeciez to cale Northampton to nie koniec swiata...Łukasz mowi, ze jesli to milosc to przetrwa wszystko, bardzo chcialabym w to wierzyc...jesli nie bede wierzyla to to mnie zamorduje, ukatrupi i zameczy na smierc...

Noc bez ciebie jest
jak dzwon
któremu ukradł ktoś
jego serce
i jak puste pudło co
napisał na nim ktoś
niespodzianka
{kayah}
Komentuj(0)


Link :: 18.03.2005 :: 00:53
Nie znasz takich słów,
którymi mogłabyś znów zatrzymać go.
Wariujesz, z dnia na dzień
gorzej z tobą jest. Gorzej jest niż źle.

{oddzial zamkniety}

to okropne, ale tak jest i nic na to nie moge poradzic...jeszcze tu jestes, a ja juz czuje, ze wariuje, juz nie moge znalezc sobie miejsca, miotam sie z kata w kat...nigdzie Cie nie ma, nie moge Cie znalezc, dotknac, przytulic, nie moge na Ciebie nakrzyczec, nie moge przeprosic..."Gorzej jest niż źle" a co bedzie za kilka dni??

jeszcze dzis i chwilke jutro, jecze kilka godzin dane mi miec Cie blisko...
Komentuj(0)


Link :: 18.03.2005 :: 03:57
nawet nie wiesz jak slodko wygladasz kiedy spisz...moglabym tak patrzec na Ciebie przez cala noc ( oczywiscie duzo slodziej wygladzasz kiedy nie chrapiesz ) a jak sobie pomysle, ze bedziesz skladal swoja glowke w jakims obcym miejscu, na obcej poduszcze, przy obcych ludziach...serce mi sie kraje, dusza przestaje kolysac - jednym slowem SMUTNO. Ale coz w koncu to twoj wybor, nikt ani nic (procz braku pieniedzy i perspektyw na jako takie zycie) nie zmuszal Cie do wyjazdu.

ale obiecuje, zawsze bede blisko Ciebie myslami i serduszkiem, ktore mocno Cie kocha
Komentuj(0)


Link :: 18.03.2005 :: 18:08
zatancz ze mna jeszcze raz
otul twarza moja twarz
co z nami bedzie za oknem swit
tak nam dobrze moglo byc

zatancz ze mna jeszcze raz
chce chlonac kazdy oddech Twoj
co z nami bedzie uwierz mi
tak jak ja nie kochal nikt...

{bartosiewicz}

dokladnie tak sie dzisiaj czuje, tak niewiel czasu zostalo, nawet nie chce liczyc ile...14h... moze jeszcze kilka minut, chyba sie zaplacze, chociaz obiecalam sobie, ze nie bede plakala, ale to raczej malo prawdopodobne...
Komentuj(2)


Link :: 18.03.2005 :: 19:18
fajnie, ze wpadles, dobrze bylo Cie zobaczyc :* mama dala mi troszke pieniazkow, zebym mogla sobie cos na smutek kupic, pewnie to nie wiele pomoze, ale zawsze to cos...chociaz nie umiem wydawac pieniedzy na siebie...
Komentuj(0)


Link :: 18.03.2005 :: 19:54
eh wiersz mowisz ... hmmm...ciezko bedzie cos sensownego i nie banalnego dzis napisac...

***

nie mow mi zegnaj
nawet do widzenia

powiedz dobranoc
usne, a Ty
ukolyszesz moja dusze
w marzeniach
we wspomnieniach
w pragnieniach

we snie bedzie jak dawniej
jak ciagle i jak zawsze...




a tytul jakis dla tego wiekopomnego dziela ?? haha
Komentuj(0)


Link :: 19.03.2005 :: 14:00
dzis powiedziales do mnie trzy najpiekniejsze slowa...
"ja Ciebie też"

moze to nic takiego,ale wiele mnie kosztowalo,zeby sie powatrzymac od lez...bardzo Cie kocham,bardzo za Toba tesknie...
Komentuj(0)


Link :: 19.03.2005 :: 23:02
Misiak juz na miejscu caly i zdrowy, bardzo sie ciesze

dziekuje,za to co powiedziales mi przed chwila przez telefon bardzo Cie kocham
Komentuj(2)


Link :: 20.03.2005 :: 00:27
kiedy zaczyna sie tesknic?? po godzinie, po tygodniu...

dopiero kilka godzin, ale juz sie tak przyzwyczailam,ze o tej porze siedzisz u mnie, ze czuje sie potwornie opuszczona i samotna, najchetniej to bym poszla nawet na nogch te 2500 tys km, zeby Cie tylko przytulic i powiedziec, jak bardzo mi Cie brak...jak ja to wytrzymam, nie moge jesc, nie moge spac, a jak juz usne to nie moge sie obudzic, glowa boli mnie od placzu... ide pogapic sie bezmyslnie tepym, przepelnionym tesknota wzrokiem w telewizor...
Komentuj(4)


Link :: 20.03.2005 :: 13:56
znalazlam sliczny tekst :

I niech nic nie martwi, nie trapi. Ja i Ty.
Nasze serca wyznaczające swój własny rytm,
przy kolacji wina lampki, z uśmiechem na ustach
snuć plany i marzyć...

Będac nierozłączni, jak Bonnie i Clyde dziś w
harmonii ze sobą... i światem tak podłym.
Wiesz jedyne co mogę, to do tego dążyć,
bo dużo dałbym właśnie za to, by tak spędzać wieczory!

Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą
Nie mogę zebrać myśli, kiedy jesteś obok.
Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą
W radości i w smutku, chce byś był obok.
{TEKA}
Komentuj(0)


Link :: 20.03.2005 :: 14:52
no i jak ja sobie mam to tlumaczyc? no jak?
czuje sie oklamana, zdardzona, zraniona i nie wiem co jeszcze...jak mozesz mnie stawiac w takiej sytuacji? w takim razie wogole, ani troszke Ci na mnie nie zalezy, nic do mnie nie czujesz, a przynajmniej za malo (maslo maslane- tak bys powiedzial, ale ja tak wlasnie chce sobie napisac)
wiesz jak to boli jak ktos tak bardzo Cie kocha, tak badzo Ci ufa, a czuje, ze tego nie odwzajemniasz?? obys sie nigdy o tym nie przekonal, bo ja jestem daleka od tego, zeby Ci zle zyczyc
Komentuj(12)


Link :: 20.03.2005 :: 16:47
ok, niech bedzie : zaczynam nowe, inne, lepszez zycie
zdam mature (jak sie uda )
zapuszcze paznokcie (zawsze byl z tym problem, wiesz :> )
schudne (z 10kg )
kupie jakies nowe ciuszki ( haha mniejszy rozmiar)
pojde do fryzjera (na pewno)
zrobie prawo jazdy (jak sie zapre nogami i rekami i wszystkim i zrobie [kiedys] )
Komentuj(2)


Link :: 20.03.2005 :: 17:40
no a jakie dobre cechy moze miec facet?

eh a kobieta zmienna jest ... i co ja mam z Toba zrobic??

no kocham Cie, kurde i co mam z tym zrobic?? no bo jak mozna nie kochac takiego cudownego stworzonka jak Ty? nie powiem, zebys byl idealem, zebys nie mial wad, bo masz (jak kazdy facet) . Ale masz tez kilka zalet...jakich? :D

jakby dobrze pokombinowac to na pewno jakies sie znajda ;)
Komentuj(0)


Link :: 20.03.2005 :: 22:11
musze sie do czegos przyznac :

ODBILO MI

kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie, kocham Cie i co ja mam z tym zrobic ??
Komentuj(1)


Link :: 21.03.2005 :: 17:24
caly czas pokazuje wszystkim ze sie trzymam i ze jestem silna, ale to chyba nie jest dobre wyjscie...z drugiej strony jak to wszystko, ten smutek, zal i ta samotnosc wyjda ze mnie to wiem jak to bedzie wygladalo...skonczy sie jedna wielka histeria. I tak nachodza mnie takie chwile, ze nie wiem gdzie sie podziac, klade sie wtedy do lozka, przytulam hipcia i tak sobie pozwalam chwilke posmutkowac...ale tylko chwilke gora pol godzinki...tylko jak dlugo tak mozna ??
Komentuj(0)


Link :: 21.03.2005 :: 18:17
pierwszy dzien wiosny...szukam tej wiosny w moim sercu, ale gdzies sie zapodziala...wyslalam multi lotka...jak wygram duuuzo pieniedzy to juz wiem co z nimi zrobie...a co Wy byscie zrobili...hmmm...
Komentuj(0)


Link :: 22.03.2005 :: 01:16
czy istnieje przyjazn miedzy kobieta a mezczyna...czy moze byc ona czysta i bez podtekstow, czy takie uczucie jest skazane na milosc lub na zaurocznie...czy mozna ufac sobie kiedy przyjacielem staje sie fajny chlopak, czy mozna ufac jemu,ze nie powie kiedys "kocham Cie"...czy mozna bezpiecznie i dla zartu z nim flirtowac, czy taka przyjazn kiedys nie zrani innych....????

same pytanie a gdzie odpowiedzi??
Komentuj(2)


Link :: 22.03.2005 :: 17:19
a dzis duzo bardzie pozytywnie...tak mysle :

Gdzieś tam za horyzontem wstaje nowy dzień
Spojrzy ci prosto w oczy słońcem strach opuści cię
Spójrz nas już nie lęka to co jest nieznane
Bo w przyjaźni silni mamy siebie nawzajem

Przyjaciele więc nie opuszczą cię przyszli by nie odejść
Zawsze będą z tobą łykać łzy
{kayah}


jade na zakupy, pozniej cos napisze na pewno
Komentuj(0)


Link :: 22.03.2005 :: 22:07
era pozytywnego myslenia!! no niech bedzie puki czas ku temu..kochani ...(a szczegolnie Ty Misq) dzis jest wyjatkowo, wyjatkowo dobrze, piekna pogoda, slonko robi swoje, a poza tym wszystko jakos pomalutku zaczyna sie ukladac


ps. pamietej...Ty wiesz co
Komentuj(3)


Link :: 23.03.2005 :: 18:38
eh...te hustawki mnie wykonczom, raz gora raz dol....desperacko trzymam sie dobrego humoru, ale widze jak sobie odchodzi i macha na pozegnanie
Komentuj(2)


Link :: 23.03.2005 :: 22:37
a dzisiaj sie zawiesilam totalnie normalnie...nie wiem czy mi zle czy dobrze...poszperam w tekscikach na pewno soc znajde na ta okazje

Chwilę, tylko chwilę każdy ma
By pokochać jeden raz
Jeden raz
Chwilę, tylko chwilę każdy ma
By wybrać każdy mógł
Najpiękniejszą z dróg
Jedyny raz

Gdy nagle braknie słów
W jej oku błyśnie łza
I ty poczujesz że
Że jest to chwila ta
Właśnie ta
Cudna tak
{ivan i delfin}

mialam taka chwile, pamietasz...kiedy w moim oku zablysla lza...lza szczesci
-kocham Cie bardzo
-ja tez Cie kocham - powiedziales
Komentuj(5)


Link :: 24.03.2005 :: 14:48
o jeżu kolczasty trzeba sie wziac za jaka nauke, za 47 dni matura a ja nic, ale to nic nie umiem, nic sie nie ucze...najpierw nie moglam sie uczyc bo chcialam jak najwiecej czasu spedzac z moim Misiakiem a teraz nie moge sie uczyc z tesknoty ... ale trzeba podjac wielkie i mocne postanowienie poprawy
Komentuj(4)


Link :: 24.03.2005 :: 19:11
o jeżu kolczasty wspólczujcie mi!! nagle w mojej glowie urodzil sie chory pomysl...nagle zapragnelam z brunetki stac sie blondynka!! nie wyobrazacie sobie co mam teraz na glowie!! szkoda gadac!!
Komentuj(6)


Link :: 25.03.2005 :: 01:23
nie ma to jak miłość
Komentuj(0)


Link :: 25.03.2005 :: 03:20
WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT, MOKREGO DYNGUSA I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSIEJSZE Z OKAZJI...śWIĄT ZYCZE JA :)


Komentuj(1)


Link :: 26.03.2005 :: 01:36
istnieja w zyciu sprawy, ktore - bez wzgledu na to, z ktorej strony bysmy nie patrzyli - sa zawsze tak samo wazne dla wszystkich. milosc jest jedna z nich...

Komentuj(0)


Link :: 26.03.2005 :: 01:55
chcialabym Ci powiedziec kocham Cie, ale to takie pospolite...moze lepiej...
Te dua albo I love you ewentualnie Ohiboka lub Obiczam te czy Eu te amo, Wo ai ni, Miluji te, Jeg elsker dig...wybierz jak chcesz a wszystko to i tak to samo tylko inaczej sie mowi...wszedzie milosc jest jedna
a Ty jestes moim
Komentuj(1)


Link :: 26.03.2005 :: 23:20
ja doskonale wiem czego i kogo chce...tylko niech ten ktos zacznie wierzyc w to, ze jest dal mnie tylko ON, nikt inny :* a moja milosc ma sie dobrze i sobie plonie o:
Komentuj(0)


Link :: 27.03.2005 :: 01:58
no i kochany stuknely nam trzy miesiace...jak ja moglam tyle z Toba wytrzmac?? ale juz wiem, ze :
Komentuj(1)


Link :: 27.03.2005 :: 16:47
WPADŁAM i zupelnie nie mam pojecia co robic, a bylo tak milo, az tu nagle wpadlam w ten jeba** dolek, zupelnie nie moge znalezc sobie miejsca, mam wrazenie, ze... jakby to ujac nie wyplakalam wszystkiego i to ciagle wraca...co dwa-trzy dni...bardzo, bardz tesknie i bardzo Cie....wiesz co :*
Komentuj(0)


Link :: 28.03.2005 :: 04:21
EJ TY, zebys Ty mi sie tylko nie rozpalił na dobre, bo bede miala wyrzuty sumienia...yyy...a co to jest sumienie?? kurde zartuje...moje sumienie jest bardzo czujne

a tak wogole to mam fajny kawalek...

.Ja M.A.J.A
Powyżej stu IQ
Zdrowy okaz na pokaz
Składam team z nie byle kim
Kto sie waha ten niech odpada AHA!

Uuu...
A dzisiaj taki żar
Jesteśmy idealni
Młodzi, ładni, nienormalni

Uuu..
A dzisiaj taki żar
A mimo tylu zalet
Nie odbija palma wcale

Nie straszne trudy, znoje
I tak robimy swoje
Na klęskę sie nie godzę
Zróbcie miejsce bo nadchodze

Bez duszy w tym ja była bym - Głucha
Bez ludzi co w pobliżu są - Głucha
I mogłabym ze wszystkich sił słuchać
Bez serca w tym znów byłabym - Głucha

{dezire}
Komentuj(0)


Link :: 28.03.2005 :: 22:17
zgubilam sie, zgubila droge w gaszczu moich uczuc i mysli...co kochane gdzies sie zaciera...istnieje, ale zbladlo, nie karmione slowani ani czynami gdzies schowalo sie pod szafa...wystraszylo sie...zdziczalo...
Komentuj(1)


Link :: 29.03.2005 :: 17:24
powinnam udac sie do jakiejs samotni na seans przemyslania...ale nie mam kiedy...moze po 15 kwietnia...ale wtedy to juz zupelnie nie bedzie kiedy...to moze po 30 maja...zbliza sie czas kiedy bede musiala podja decyzje...czego chce tak na prawde i z kim...i naczej i czy na pewno z Nim...
Komentuj(2)


Link :: 30.03.2005 :: 01:32
wiecie co jest dziwne...zakochalam sie...tylko jeszcze nie wiem w kim...nie wiem czy to cos nowego czy po raz kolejny ten sam...a to piekne odkryc, ze sie pokochalo znowu, kolejny raz kochana juz osobe...

Komentuj(1)


Link :: 30.03.2005 :: 19:04
heh kochanie moi...zapraszam na www.radiocube.org .... wlazcie, moze jakis rekordzik pobijemy w ilosci sluchaczy...jak otworzycie stronke to w menu z lewej strony macie cos jak "pozdrowienia" wlazcie i wysylajcie pozdro
Komentuj(1)


Link :: 31.03.2005 :: 17:51
kochani...tak dla uzupelnienia do poprzedniej notki ...biorka na www.radiocube.pl w kazdy poniedzialek od 22:00 -24:00 i w kazda srode od 18:00-20:00, ale w poniedzialki jest lepiej
Komentuj(0)


Link :: 31.03.2005 :: 18:07
a tak wogole, to sie zastanawiam nad tym, czy to ja sie zmienilam czy facetom odbilo..ani tam ze mnie jakas pieknosc...moze i by byla za jakies 15kg mniej...ani super blyskotliwa nie jestem, a jednak trzeci facet w ciagu trzech dni mowi mi mile rzeczy...mowi,ze zaluje i ze czeka i ze kocha...a co z tego...znaczy z tego cos jest...bo on jest moja pierwsza miloscia i zawsze bede go miala w serduszku gleboko...zaczynam sie zastanawiac nad swoim zyciem...mimo tego, ze mam problem to jestem jakos dziwnie szczesliwa...taka lekka jak maly ptaszek...

Komentuj(0)


Link :: 31.03.2005 :: 22:04
pierwsza milosc...co z nia?? czy jest wieczna?? czy mozna kochac dwuch mezczyzn na raz??

bo ja sie tak zastanawiam...
Komentuj(0)


Link :: 31.03.2005 :: 22:14
a ja dla Ciebie jestem najsłodsza...

Komentuj(1)


Link :: 31.03.2005 :: 23:08
Ten głos jest we mnie tu
Pójdę za nim znów
Aż do Katmandu

On mnie budzi
I mówi mi wciąż by iść
Iść od ludzi
I zamiast coś mieć
Znów być
Być kimś innym
I siedem śnić snów jak kot
Ptakiem zwinnym
Gdy przerwać ktoś chce
Mój lot

{k.kowalska}



bo takie niebo jest tylko nad Kathmandu
Komentuj(1)


Guest Book
Sign In


ARCHIWUM

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń


LINKI

Blogi

myszunia
mylife-myhistory
bezsenna
kochampanabe
obrazki I
obrazki II
wampirek
agniesia
film

Polecam


forum
wns.pl
onet
interia
wp
kafeteria
deviantart
digart


Layout by: Sleepwalker.
Graphic: Ate Verbti.
Code: Ate Verbti
Pic: Deviantart