ofca - komentarze


o jeżu kolczasty wspólczujcie mi!! nagle w mojej glowie urodzil sie chory pomysl...nagle zapragnelam z brunetki stac sie blondynka!! nie wyobrazacie sobie co mam teraz na glowie!! szkoda gadac!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.03.2005 :: 00:14 :: talk.pl

ofca

budzynka-za 86 dni przyjedzie moj przyjaciel ktorego juz dawno nie widzialam...
kochampanabe-no widzisz mialas szczescie, a ja teraz mam cos dziwnego na glowie bardziej wlasnie - agniesiu-pomarancz niz blond
24.03.2005 :: 22:23 :: 195.117.151.44

agniesia

od farbowania włosów to ja nie jestem ekspertem bo zawsze jak chce sobie rozjaśnić to wychodzą mi rude....i tak wkółko!Jutro tez mam zamiar sobie przemalować...mam nadzieje ze mi sie uda stworzyć coś co mi sie spodoba.Buziaczki!
24.03.2005 :: 22:10 :: proxy4.kom-net.pl

Kochampanabe

Hehehe... Ze mną było na odwrót. Nagle coś strzeliło mi do głowy i z blondynki stałam się brunetką. Dobrze, że była to farba do 20 myć Chociaż nie wyglądałam wcale źle!
24.03.2005 :: 20:33 :: dqe104.neoplus.adsl.tpnet.pl

budzynka

a co bedzie za 86 dni??
24.03.2005 :: 20:04 :: dqe104.neoplus.adsl.tpnet.pl

budzynka

sorry, ale nie ma tego licznika.....
24.03.2005 :: 19:19 :: dqf173.neoplus.adsl.tpnet.pl

budzynka

Hejka. Poprostu na to kliknij i bedziesz juz miala ta stronke I tam masz rozne temty miedzy innymi kiedy matura i takie tam duperele. Wybierasz sobie rysunek wpisujesz od kiedy ze soba jestescie lub kiedy matura i pojawia ci sie kod. Musisz go skopiowac i przykleic sobie gdzie chcesz i to wszystko Mam nadzieje ze ci sie to uda Jesli nie to napisz do mnie, ale jak wyjdzie to tez napisz To ja pozdrawiam papa
Talk.pl :: Wróć