mam 21 latek
mieszkam w srodkowej anglii
w takim malym brixworth
moim rodzinnym miestem jest nowy sacz
wiec niektorzy mowia ze w zylach mam
goralska krew ;)
Link :: 06.02.2006 :: 23:40
za 18 dni wracam do domu, do mojego Georga...choc nie wiem czy dorze robie, ale sie ciesze, ze go zobacze. wziol sobie dwa dni wolnego w pracy, zey ze mna pobyc, zeby sie na mnie napatrzec...

Komentuj(0)


Link :: 06.02.2006 :: 23:41
a za miesiac moje 21 urodziny!! ciekawe co moje kochanie wykombinuje...bo wiem, ze nie zapomni....
Komentuj(1)


Link :: 08.02.2006 :: 21:48
potwornie tesknie,ale moj G. nie odezwal sie juz 3dni, nie odpisuje na smsy... nie wiem co jest grane? sa dwie ewentualnosci albo nie ma nic na koncie albo...nie chce o tym nawet myslec, ale doswiadczenia mnie juz wiele nauczyly....moze kogos ma?
Komentuj(1)


Link :: 09.02.2006 :: 22:41
prawie wszyscy moi znajomi depcza moja radosc, moje szczescie...moje uczucia...prawie wszyscy moiwa ze zle zrobilam...a ja mam juz tego dosyc!! to jest KURWA moje zycie i moj facet...jesli sie przejade to tylko z mojej winy!!


ps.Jusi dzieki za to ze jestes i ze wierzysz.....w prawde
Komentuj(2)


Link :: 11.02.2006 :: 00:53
starsznie dlugo bym musiala pisac...wiec w skrocie dla tych ktorzy zagladaja i sa w temacie. byla mojego faceta wlasnie wrocila do anglii jakis czas temu a mnie tam nie ma bo KU..a jestem w polsce...wiec ona wroila i przyszla do niego zeby go przeprosic i wogole gadac jakies bzdury....on ja olal. zwyzywal (bo sie jej nalezalo) i kazal sie wynosic...a ja glupia mu napisalam ,ze chyba nie moge mu uac skoro ona sie pokazuje w MOIM mieszkaniu...a to przeciez nie jesgo wina ze przyszla.....on na to( na to ze mu nie moge ufac) ze jestem niesprawiadliw (prawda) bo jakby chcial sie mna bawiac to by mi nic nie mowil (prawda) a i tak bym sie nie dowiedziala (parawda)

Komentuj(3)


Link :: 14.02.2006 :: 19:00
nienawidze walentynek!! przeslodzone swieto!! jesli sie kochamy to po co demonstrowac, po cholere te wszystkie przeslodzone wystawy sklepowe?? dlaczego tak to wszystko wyglada?? mnie wystaczy ze moj misio budzi sie o 4 nad ranem tylko po to zeby mnie pocalowac...
Komentuj(2)


Link :: 17.02.2006 :: 00:56
za tydzien wracam do domu...moja mama denerwuje sie kiedy slyszy "do domu" ale czy nasz dom nie jest ta, gdzie serce nasze? moje serce jest (obecnie ) w malej wsi w srodkowej anglii


Komentuj(0)


Link :: 17.02.2006 :: 00:58
a tak wogole to odnowilam dzis kontakt z kims kogo o malo co nie stracilam przez debilne, idiotyczne i wogole....zachowanie mojego ex!! fajnie ze jest jak jest choc wiem,ze nigdy nie bedzie tak jak bylo



tygrysQ
Komentuj(0)


Link :: 17.02.2006 :: 17:18
G. sie nie odzywa...czuje sie strasznie niepewnie kiedy sie nie odzywa i to nie dlatego, zebym mu nie ufala.... o jeżu oklamuje sama siebie, przec iez jakbym byla pewna to nie czulabym sie niepewnie
Komentuj(1)


Link :: 18.02.2006 :: 13:23
G. pisze ze mnie bradzo kocha, znalazl prawdopodobnie mieszkanie dla J. i P. ja tez go kocham i chce juz byc z nim...ale jestem jakas strasznie smutna...nie wiem dlaczemu....jakos tak fofrostu.....;(
Komentuj(0)


Link :: 19.02.2006 :: 00:24
ostatnio dreczy mnie glupie pytanie...zupelnie nie moge sobie z nim poradzic...zastanawia mnie kto jest bardzie zalosny Mandaryna (nie umnie spiewac ale jest szczera w tym wszystkim co robi) czy Michał (biedny porzucony dla kariery maz, ktory od razu zrobil dziecko innej)??



Komentuj(1)


Link :: 19.02.2006 :: 00:57
a tak wogole to we wtorek ide do fryzjera (we wtorek bo jak cos pojdzie nie tak to jest jeszcze czas przed wyjazdem zeby czarna farbe nalozyc) poniewaz i ja i moj G. uwielbiamy Kelly Clarkson postanowilam walnac sobie kolorek ala Kelly (ona teraz ma blad ale mnie chodzi o kolor ten poprzedni...prosze mozecie sobie poogladac...??
i co myslicie??


ogolnie blog jest bardzo ciekawy wiele zdjec, krotkie, tresciwe notki....



Komentuj(2)


Link :: 20.02.2006 :: 20:57
dla ilony:
ciezko to wytlumaczyc ale sprawa wyglada tak: pierwszy znaczek na prawo od literki M na klawiaturce otwiera kod html a kolejny go zamyka.... mam nadzieje ze zrozumiale
miedzy tymi znaczkami w srodku wpisujesz : img src=" tu adres obrazka" po cudzyslowie wspomniany wczesniej znaczek...moze sie uda
Komentuj(2)


Link :: 21.02.2006 :: 22:15
bede sie zegnala po malu, juz sie spakowalam w 90% jak zwykle mam za duzo bagazy, za duzo waza i wogole, strasznie sie ciesze ze juz w piatek wieczorem zonacze mojego Misiaka, nie chce pisac ckliwych notek...po prostu nie widzielismy sie od 17 stycznia...to ponad miesiac....stesknilam sie...


Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 01:31
cierpie na bezzsennosc mamy juz srode co oznacza ze pojutrze sasile szeregi obywateli polskich i nie tylko w samolocie lecacym do londyn-luton z krakow-balice...
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 01:33
prosze bardzo samolocik...
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 01:34
kupilam mojemu mezczyznie sweterek na chlodne dni...tylko po co jak zaraz bedzie wiosna?? no nic...chcialam cos kupic dla jego rodzicow...jeszcze sie nie znamy ale on nalega zebym ich poznala... nie wiem czy pasuje mi wogole cos kupowac...?
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 01:35
aaaa zrobilam sobie balejage, znalazlam suuper fryzjerke..a raczej moja mama ja znalazla...poze zaczynam pisac notki jak jakas , bez urazy 11-nastka....
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 01:37
wybaczcie mi to...eh....czasami tak bywa. czlowiek spac nie moze i zatruwa zycie innym....a jeszcze co do mojego balejagu...umowilam sie jutro z kumplem na piwko...co to ma wpolnego z wlosami?? a tyle ze ktos musi potwierdzic ze wygladam swietnie
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 17:35
co po pierwsze?? znalazlam super extra stronke na ktorej dziewczyny oceniaja blogi, bardzo mi sie podoba jak to orbia...nawet sie zglosilam... szczerze i bez slodzenia, jesli cos jest dobre to jest jesli cos jest do du.. to napewno dowiesz sie o tym zglaszajac bloga do oceny !
to tu...wejdz, jesli sie nie boisz
Komentuj(1)


Link :: 22.02.2006 :: 22:16
uwaga bede wredna! POTEPIAM i to bardzo to co robi pewna mloda osoba usilnie chcaca dostac sie na liste blogow z najwieksza liczba notek!!niesamowicie mnie to wqrwia i nie podoba mi sie pisanie notek w stylu "papa napisze pozniej" razy 10 a pozniej "papa jednak nie napisze"
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 23:06
moja kolezanka z liceum zaklada wlasnie blogaska...no bo to fajna sprawa jest w koncu ...wiec zapraszam do odwiedzania...zapewne juz niedlugo bedzie sie tam wiele dzialo....mamm nadzieje ze jesli bedzie potrzebowala pomocy...bo to zupelnie poczatkujaca blogowiczka to pomozecie kochanie :* a oto adresik... myszunia




powodzenia myszunia
Komentuj(2)


Link :: 22.02.2006 :: 23:19
znowu bede wredna ciagle sie zastanawiam, dlaczego niektorzy tak usilnie daza do znalezienia sie na liscie blogow z najwieksza iloscia notek...szczerze...na tej liscie, i nie mowie tego bezpodstawnie...tak naprawde taj jest doslownie moze 3moze gora 4 dobre blogi...reszta sory...co to cos tam robi miedzy kwiatem witryny talk.pl zasialy sie jakies chwasty!!
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 23:33
a tu niespodzianka... oto ja...no o tu wlasnie..
haha to tak zebyscie wiedzieli jaka sliczna jestem
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2006 :: 23:53
dlaczego tak duzo osob porzyca swoje blogi?? dlaczego nie kochacie swoich blogow?? ja nie rozumiem...mi blog pomaga...czasami pisze pierdoly i to do potegi, ale wiem ze jest takie miejsce gdzie moge sie zaszyc gdzy jest mi zle...lub podzielic radoscia...ale bloga pisze glownie dla siebie i tak powinno byc...nie rozumiem porzucania bloga bo jest niepopularny...ok fajnie jest kiedy ktos komentuje, jescze fajniej gdy komentuje sensownie a nie tylko :fajny blog, wpadnij do mnie :

ja swojego nie porzuce...moze mnie nie byc przez jakis czas jak juz wspominalam...niestety w domu nie mam jeszcze komputerka, ale mam nadzieje ze to kwestia czasu tylko...









Komentuj(5)


Link :: 23.02.2006 :: 23:20
POZEGNANIE??

nie wiem kiedy znow cos napisze, bo nie wiem kiedy dorwe znow komputer...ale mam nadzieje, ze najwierniejsi beda jednak tu czasami zagladac....a noz cos sie pojawi?

zegnam sie wiec z wami Kochanie Talkowicze na jakis czas....

nie PORZUCAM bloga, bron B. po prostu u mnie w domu, a raczej u mojego G. nie ma jeszcze komuterka i interneciku

tak wiec do poczytanie ... trzymajcie sie !!
Komentuj(0)


Link :: 23.02.2006 :: 23:27
jeszcze jedno

przepiekna, cudowna piosenka....Nickleback texcik i fotunia dla Was!!

Far away

This time, this place
Misused, mistakes
Too long, too late
Who was I to make you wait.
Just one chance,
Just one breath,
Just in case there’s just one left
‘Cause you know,
you know, you know.

That I love you,
I have loved you all along
And I miss you
Been far away for far too long
I keep dreaming you’ll be with me
And you’ll never go.
Stop breathing if
I don’t see you anymore.

On my knees, I’ll ask,
Last chance for one last dance
‘Cause with you, I’d withstand
All of hell to hold your hand,
I’d give it all,
I’d give for us,
Give anything but I won’t give up,
‘Cause you know,
you know, you know.

That I love you
I have loved you all along
And I miss you.
Been far away for far too long
I keep dreaming you’ll be with me
and you’ll never go.
Stop breathing if
I don’t see you anymore.

So far away,
Been far away for far too long,
So far away,
Been far away for far too long,
But you know, you know, you know.

I wanted,
I wanted you to stay,
‘Cause I needed
I need to hear you say,
That I love you
I have loved you all along
And I forgive you
For being away for far too long,
So keep breathing
‘Cause I’m not leaving
Hold on to me and
Never let me go.



Komentuj(11)


Guest Book
Sign In


ARCHIWUM

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń


LINKI

Blogi

myszunia
mylife-myhistory
bezsenna
kochampanabe
obrazki I
obrazki II
wampirek
agniesia
film

Polecam


forum
wns.pl
onet
interia
wp
kafeteria
deviantart
digart


Layout by: Sleepwalker.
Graphic: Ate Verbti.
Code: Ate Verbti
Pic: Deviantart