ofca - komentarze


kiedy zaczyna sie tesknic?? po godzinie, po tygodniu...

dopiero kilka godzin, ale juz sie tak przyzwyczailam,ze o tej porze siedzisz u mnie, ze czuje sie potwornie opuszczona i samotna, najchetniej to bym poszla nawet na nogch te 2500 tys km, zeby Cie tylko przytulic i powiedziec, jak bardzo mi Cie brak...jak ja to wytrzymam, nie moge jesc, nie moge spac, a jak juz usne to nie moge sie obudzic, glowa boli mnie od placzu... ide pogapic sie bezmyslnie tepym, przepelnionym tesknota wzrokiem w telewizor...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.03.2005 :: 14:23 :: talk.pl

ofca

oczywiscie mrowka-mrowka, tak jak prosilas wrzucilam ci kilka koment. ale mysle, ze mija sie z celem robienie czedos takiego, po co to robic, jesli ktos chce przeczytac komentarze do danej notki to chce, zeby tam bylo cos sensownego a kilkanascie takich samych koment. ale wiem,ze chcialas dobrze wpadaj do mnie czasami
20.03.2005 :: 09:16 :: 195.94.216.178

Siemka mam prozbe miałam 100 notke ale nie mam pod nia 100 komentow chociaz bym bardzo tego chciała ... wiec wpadnij do mnie i zostaw mi kilka O.k ? bede bardzo wdzieczna i napewno sie odwdziecze z gory dzieki :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
http://mrowka-mrowka.blog.onet.pl/2,ID18201993,index.html
20.03.2005 :: 08:09 :: bcn11.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Dziękuję jesteś kochana. Najpóźniej w poniedziałek będziesz w moich linkach. A co do chłopaka..... Nie martw się... Przecież w końcu wróci prawda? Mój ukochany jest chory i nie ma go dwa tygodnie. Nie mogę do niego chodzić bo on jeszcze nie wie że go kocham i ciągle myślę jak mu to powiedzieć. Też tęsknię i jak widzisz mam gorzej bo on na dodatek nie wie że go kocham, a przez telefon mu tego nie powiem. Ale staram się nie myśleć o nim. Wiem że to trudne, ale troszeczkę pomaga. Papa....
20.03.2005 :: 00:32 :: proxy4.kom-net.pl

kochampanabe

dzięki pięknie za dodanie mnie do linków ;) przy najbliższej okazji odwdzięczę się tym samym! ;)
Talk.pl :: Wróć