ofca - komentarze


dlaczego tak duzo osob porzyca swoje blogi?? dlaczego nie kochacie swoich blogow?? ja nie rozumiem...mi blog pomaga...czasami pisze pierdoly i to do potegi, ale wiem ze jest takie miejsce gdzie moge sie zaszyc gdzy jest mi zle...lub podzielic radoscia...ale bloga pisze glownie dla siebie i tak powinno byc...nie rozumiem porzucania bloga bo jest niepopularny...ok fajnie jest kiedy ktos komentuje, jescze fajniej gdy komentuje sensownie a nie tylko :fajny blog, wpadnij do mnie :

ja swojego nie porzuce...moze mnie nie byc przez jakis czas jak juz wspominalam...niestety w domu nie mam jeszcze komputerka, ale mam nadzieje ze to kwestia czasu tylko...










Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.01.2007 :: 21:11 :: fhd2.internetdsl.tpnet.pl

klaudunia

bardzo gupi blog morz na go zamknonc
04.04.2006 :: 13:48 :: afb124.neoplus.adsl.tpnet.pl

asia6a

fajny pamiętnik mi też napisz komcia www.asia6a.talk.pl i jak coś jeszcze to gg 5629417
23.02.2006 :: 19:04 :: abbm65.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

moj blog ma roczek, wiec sie dobrze trzyma...a le czasem... np, kiedy ma do niego adres zlosliwa siostra, ma ochote sie go porzucic...
23.02.2006 :: 16:58 :: eny203.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

fajny blogus moze teraz ty odwiedzisz mój??
zapraszam: ogon.talk.pl
23.02.2006 :: 11:00 :: ckk148.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

nie wiem ! ja nie porzucam blgów, bo mam jedne i mi jest dobrze z nim :) Co bys powiedziała o moim blogu... :)?? wejdz na moj blogas www.edzia.talk.pl
Talk.pl :: Wróć