ofca - komentarze


starsznie dlugo bym musiala pisac...wiec w skrocie dla tych ktorzy zagladaja i sa w temacie. byla mojego faceta wlasnie wrocila do anglii jakis czas temu a mnie tam nie ma bo KU..a jestem w polsce...wiec ona wroila i przyszla do niego zeby go przeprosic i wogole gadac jakies bzdury....on ja olal. zwyzywal (bo sie jej nalezalo) i kazal sie wynosic...a ja glupia mu napisalam ,ze chyba nie moge mu uac skoro ona sie pokazuje w MOIM mieszkaniu...a to przeciez nie jesgo wina ze przyszla.....on na to( na to ze mu nie moge ufac) ze jestem niesprawiadliw (prawda) bo jakby chcial sie mna bawiac to by mi nic nie mowil (prawda) a i tak bym sie nie dowiedziala (parawda)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.02.2006 :: 22:20 :: proxy.dgt.com.pl

PaUluSia

Zgadzam sie z tym co powiedziała osoba o pseudonimie boXerka.......Na drugi raz powinnaś przemyśleć to co chcesz powiedzieć......
11.02.2006 :: 10:50 :: bgn166.neoplus.adsl.tpnet.pl

boXerka

i dziekuje... ze nie wysmialas i moich slow otychy:) stram sie.. jak tylko moja osobka moze...
11.02.2006 :: 10:48 :: bgn166.neoplus.adsl.tpnet.pl

boXerka

czyli jednak ten facet to dobry chlop:) czsami trzeba sie 2 razy zastanowc, zanim cos sie powie... jestes madra osobka, takze po zastanowieniu sie bys sama doszla do takich wnioskow... a tak, gdyby faet byl inny, to moglby sie calkiem inaczeja zachowac... wiesz, co mam na mysli...? ale t wszystko tak ladnie sie skonczylo...
Talk.pl :: Wróć