ofca - komentarze


Misia nie ma...wraca jutro, pojechal do polski na weekend...czy mi smutno? czy tesknie... nie wiem...jakos dziwnie sie czuje, ciagle jestem rozdrazniona...dziwnie zdenerwowana...nigdy sie tak nie czulam....







Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.11.2005 :: 23:16 :: bop228.neoplus.adsl.tpnet.pl

feministkidnbpi

SIEMANO
WŁAŚNIE ROZPOCZĘŁAM PRACE NAD NOWYM BLOGIEM!! FEMINISTKIDNBPI.TALK.PL ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO O KOBIETACH I PORADY DOTYCZĄCE MĘŻCZYZN KONIECZNE WEJDŹ!!(może mnie pamiętasz pod innym nikiem BELLAABLA Zapraszam
17.11.2005 :: 18:10 :: 81.210.104.10

hej:) dawno troche nie bylam na twoim blogu ale musze ci powiedziec tak szczerze szczerze ze masz go super:)sliczne foty masz, bede czesciej zagladac paptki i caluski:*:*
14.11.2005 :: 15:06 :: talk.pl

serduszko

nie prosiłam o odwiedziny. ani o ocene mojego stanu psychicznego. nic ci to tego. takze nie prosze o to abys wchodzila na mojego bloga. żegnam i nie chce o tobie wiecej słyszec.
13.11.2005 :: 22:03 :: 195.117.151.35

agniesia

Widzac ze ci na nim zalezy i to jest fajne a to rozdraznienie moze przez to ze boisz sie ze go stracisz...ale nie masz sie czego obawiac kiedy jestes pewna jego i swoich u czuc.A tak wogole naprawde sliczne te obrazeczki :)
13.11.2005 :: 16:11 :: byo40.neoplus.adsl.tpnet.pl

bezsenna

przepiękne fotki:)
zbieraz obrazki z aniołami, tych jeszcze nie widziałam:) sa świetne:) już zapisałam sobie je w katalogu:)

pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć