ofca - komentarze


ja jestem agresywna? chyba nie...ja tylko stwierdzam fakt "autentyczny" i doskonale wiem, ze to dzieci i tylko dlatego nie pisze slow niecenzuralnych

ale skad sie bierze w malej glowce taki pomysl, ze kogos rajcuje i kreci 150 takich samych komentow pod notka i to zupelnie, ale to zupelnie do niej nie pasujacych? to jakies pojebane jest troszeczke

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.08.2005 :: 19:39 :: bhu43.neoplus.adsl.tpnet.pl

empress

W zupełności się zgadzam z toba i mam u siebie button :Antyreklama: i dołączyłam do kampani...bo to,że będe miała 100 komentów o treści :Spox blog i szablon,wpadnij do mnie: to dla mnie nic nie znaczy,bo wole mieć ich 5,ale szczerych i na temat.Dziewczyna niżej chyba również nie przeczytała notki tylko dała reklame,że niby nacisnąć na napis,a co my kurde nie wiemy o tym? Boshe,co za ludzie.Troche miejcie jakiejś wartości i zrozumienia.Pozdro.
20.08.2005 :: 12:51 :: w3cache.astral.lodz.pl

gabrynia

Fajny blog.Zapraszam do mnie,wystarczy tylko kliknąć na napis gabrynia.
14.08.2005 :: 03:05 :: 195.136.67.222

TaMiCzKa =D

No dokładnie... przyznaje Ci w zupełności racje Te komenty w stylu : fajnego masz bloga, wpadnij do mnie sa idiotyczne !! ludzie nawet notek nie czytaja a juz biora sie za komentowanie :/ Pozdrawiam :*:* www.tamika_ma_bzika.notki.pl
Talk.pl :: Wróć