ofca - komentarze


boshe srednia wieku osob zakladajacych blogaski tutaj zaczyna spadac, albo juz dawno spadla a ja nic nie wiedzialam... :/

i mnoza sie jak grzyby po deszczu blogi o tematyce "koniowej" lub "siostry /glupie/ olsen" lub "moja KENDII jest DE BeSt" ... mozej a tezn ie pisze zbyt ciekawie i super...ale jak sie komus nie podoba i woli ogladacblogi migajace jak choinki 26 grudnia to prosze bardzo...

a moze zrobie konkurs na najbardziej beznadziejnego bloga na talku?? haha!!


ps. KOCHAM CIE...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.08.2005 :: 20:54 :: apr168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angel

Zachęcam do udziału w konkursie na naj bloga na- www.nic-godnego-uwagi.blog.onet.pl
:-D

12.08.2005 :: 12:06 :: 195.117.151.35

agniesia

W sumie to masz racje ale kazdy ma swoj świat i probuje wyrazic swoje uczucia w rózny sposob nie koniecznie zrozumiały dla innych.Ja też wiem że moje notki nie są moze zawsze ciekawe ale co tam jak sie komuś nie podoba to trudno.
12.08.2005 :: 11:49 :: 195.136.67.222

TaMiCzKa =D

Nom w zupełności przyznaje Ci racje... te gify i Candy to jeszcze nic.. ale te wszystkie blogi o Olsenkach, koniach jakichś durnych badziewiach doprowadzają do szału...:/ Nie wiem ile tak można pozdrawiam :*:*:* jak cosik to zapraszam na www.tamika_ma_bzika.notki.pl adijos :*
12.08.2005 :: 01:21 :: ddp110.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

bo teraz jest moda na blogi wśrod dzieci. Ja mam juz 19 lat więc jestem już dość stara jak na prowadzenie bloga, ale mi to akurat nie przeszkadza, że sie tak wiekowo wybijam, bo przeciez nie ma nigdzie okreslone ile mozna miec lat prowadzac go. Pytanie tylko czy jest sens prowdzic bloga w ktorym co druga notka jest o tym ze ktos strasznie dlugo nie pisal bo cos tam a inne są o tym ze sie pokłocil z kimś tam i że w szkole było nudno ale że na wakacjach tez jest nudno i ze w ógole.
Och mam nadzieje, ze mój blog nie zająłby zbyt wysokiego miejsca w takim konkursie na najgorszego bloga... :) nie jestem moze geniuszem a moje notki pewnie nie sa dla wiekszosci ciekawe, ale ale piszę to co płynie mi z serca i to co się wydarzyło ważnego, a to przecież chyba o to tu chodzi, prawda?
A Twoj blog jest napewno lepszy niż te ktore tak skrytkowalas...
pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć