ofca - komentarze


eh... moj mezczyzna nie zaprzeczyl dzis, ze przydaloby mi sie zrzucic te kilka zbednych kilogramoff... to kurwa co ja to jestem? albo sie kogos kocha albo sie go nie kocha bo nie wyglada jak modelka z wybiegu!

i JESLI KIEDYS TU TRAFISZ I TO PRZECZYTASZ TO WIEDZ, ZE JEST MI PRZYKRO BO MYSLALAM, ZE CHOCIAZ TY JESTES INNY I NIE PATRZYSZ NA OPAKOWANIE A WIEM, ZE BRZYDKA NIE JESTEM!! I NIE DAM SIE STLAMSIC!!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.08.2005 :: 22:46 :: cr2.internetdsl.tpnet.pl

Dziekuje, ze mnie odwiedzilas i zosatwilas komentarz...co do notki...maz powinien kochac Cie taka jaka jestes...tak jak wspomnialas...nie patrzac na opakowanie...widac tego nie przemyslal...jednym slowem palnal...tez mi by bylo przykro jak bym takie cos uslyszala...od kogo kolwiek...a zwlaszcza od tak bloskiej mi osoby...eh troszke sie rozpisalam ... chce Ci tylko powiedziec, a raczej napisac...ze nie patrz...na nikogo...rob to na co masz ochote...jesli Ty czujesz taka potrzebe, zrzucenia zbednych kilogramow to co innego...bo Ty sama chcialas i chcesz...nie patrz na meza...no to na tyle ...mam nadzieje, ze chcialo Ci sie to czytac... ...pozdrawiam i 3maj sie cieplutko ...
07.08.2005 :: 21:12 :: 195.136.67.222

TaMiCzKa =D

Eh.. nom zle zrobil.. ale napewno nie miał nic złego na myśli... jeśli z Toba jest to napewno Cie kocha bez względu na to, jak wyglądasz.... a ze tak powiedzial.. hm... nie wiem... moze po prostu tak tylko palnął a pozniej tego żałował... pozdrawiam i zapraszam na www.tamika_ma_bzika.notki.pl
07.08.2005 :: 18:24 :: cfe192.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka.talk.

Nierozumiem dlaczego nie powiesz mu tego w twarz?Kochając kogoś uwielbiasz w nim wszytsko nawet tą małą wstętną oponke na brzuszku.Wątpie żeby on był ideałem a Ty pozostań sobą.Najważniejsze żebyś Ty czuła się dobrze we własnym ciele.Polecam jednak abyś porozmawiała z nim na ten temat bo tłamszenie takich rzeczy w sobie może doprowadzić do wielu nieporozumień.Pozdrawiam:)
07.08.2005 :: 17:13 :: w3cache.astral.lodz.pl

gabrynia

A to debil.Zerwij z nim!!!!!!
DEBIL DO ******KWADRATU
* *
* *
*******
Talk.pl :: Wróć