ofca - komentarze


kupilam sobie buty i torebke haha nikomu sie nie podobaja moje buty, moja fumfela powiedziala, ze moze i sa fajne, ale ona by takich butow na mature nie ubrala...sliczne sa przeciez

a do nich biala sportowa torebke...przeciez nie musze isc jak wszystkie laski w butach na obcasie...nienawidze byc taka jak inni, szblonowa....
a a pozatym zafarbowalam sobie wloski na czarno po wielu experymentach wrocilam do tego w czym czuje sie najlepiej

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.04.2005 :: 11:20 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Kto lubi łazić w szpilach niech łazi, wolny wybór, przecież nigdzie nie jest napisane, że nie wolno na maturę iść na sportowo.
28.04.2005 :: 14:43 :: 81.15.159.35

agniesia

i o to chodzi zebys ty sie czuła dobrze no a czemu na mature nie mozna byc na sportowo?to przeciez nie jest zakazane...a jak kupilas sobie te butki co są na zdjęciu to i mi sie podobają.A tak wogóle to powodzonka na maturze bo już chyba niedługo?Buziaczki!
27.04.2005 :: 20:23 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Jejku, ale fajowe butki :D Ja nie wiem, co oni od nich chcą :P one sa SUPEROWE !!! Prosze Cie powiedz mi, gdzie je nabyłaś i za ile :P Pozdrowionka :*** A oto mój adresik: www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
Talk.pl :: Wróć