ofca - komentarze


a i jeszcze jedno...co do liczniczkoff z boczku ... "razem" nie usune...przynajmniej na razie bo mam do niego sentyment... niech sobie liczy a co do "zobaczymy sie?" to juz wiem ze sie nie zobczymy przez najblizsze 2-3 moze nawet 4 miesiace ... i do niego nie mam juz sentymentu...wiec papa - to tyle tak dla wyjasnienia

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.04.2005 :: 20:01 :: 81.15.159.35

agniesia

dawno mnie tu nie było a tu tyle nowych notek ale komp mi sie cos popsul.A co do tej zakonnicy to zgadzam sie z wpisem pode mną.....w sumie tez o tym myslalam ale po dłuższym zastanowieniu to co ja bym zrobiła z tego zakonu?Zdemoralizowałabym chyba wszystkie zakonnice...
26.04.2005 :: 11:55 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ja jeszcze do poprzedniego wpisu: ZAKONNICĄ ??? AAAA, dziewczyno trochę godności! Rozpaczać też trzeba z umiarem :)
26.04.2005 :: 11:48 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Siemanko :D No widze, że wpadłam na ciekawego blogasia.. i to całkiem przypadkiem :P No jak bedziesz miec chwilke to wpadnij takze do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i zostaw komcia :) Aha i nie zapomnij dopisac adresu twojego bloga to jeszcze kiedys tu wpadne :] Papatki :*****
26.04.2005 :: 09:27 :: amv233.neoplus.adsl.tpnet.pl

malka91

Siemka!! Chciałabym Cię zaprosić na pewną stronkę. Jest to takie młodzieżowe forum, ale dopiero się rozkreca, więc potrzebujemy więcej użytkowników. Jest tam wiele fajnych działów, w których możesz porozmawiać z innymi na każdy temat.
Adres: http://forum.jajko.net/ Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam :)

Talk.pl :: Wróć