ofca - komentarze


i stało sie ... facet mnie zostawil, nawet nie chce mi sie o tym pisac, nic mi sie nie chce pisac oo niczym... jak ja go kocham

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.04.2005 :: 20:17 :: klienci-alfasky.pai.net.pl

jaszczura

powiem Ci, że nie był Ciebie wart - tylko to o nim tak świadczy. nie umie sie liuczyć z uczuciami dziewczyny to nie i trzeba doć sobie z nim spokoj i poszukac innego, może lepszego. a jak nie to nie łaski bez, poradzisz sobie bez niego bo jakoś trzeba, nie? wejdź sobie na mojego bloga ja jakoś sobie radze mimo iż stalam sie feministka to wszystko ze mną dobrze
a doła to łapie swoją droga, jak wejdziesz to zobaczysz
GŁOWA DO GÓRY
PIJ PIWO BEDZIESZ WIELKA!!!
13.04.2005 :: 16:33 :: pa198.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikitka

lipa..
13.04.2005 :: 12:58 :: bd2.internetdsl.tpnet.pl

agniesia

Przykro mi ale to tylko o nim świadczy że nie potrafił cie docenić.Też nie dawno przeżyłam taką sytuacje i wiem jak jest ci ciężko.Nie powinnam cie pocieszać bo i tak to nic nie da ,ale główka do góry niedługo napewno ci sie znowu ułoży....może z kimś innym?
13.04.2005 :: 12:54 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Uuu, kiepska sprawa.... Trzeba się nie poddawać, a jak nie to widocznie nie wie co traci, Uszy do góry!

13.04.2005 :: 06:28 :: 195.136.67.222

Tamiczka

No to ciężka sprawa... Może postaraj sie dowiedziec od jego przyjaciół, znajomych jaki dył powód waszego rozstania... Pozdrawiam i zapraszam na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
Talk.pl :: Wróć